Власник «ТАС Агро» не згоден з рішенням АМКУ про стягнення 55 млн грн за купівлю російської компанії | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Власник «ТАС Агро» не згоден з рішенням АМКУ про стягнення 55 млн грн за купівлю російської компанії

Автор   /  01/05/2019  /  

Група «ТАС» Сергія Тігіпка не погоджується з рішенням Антимонопольного комітету України (АМКУ) щодо порушення законодавства про захист економічної конкуренції при придбанні ПрАТ «Дніпрометиз» та оскаржуватиме його у суді.

Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

«ТАС» вважає дане рішення упередженим та побудованим виключно на суб’єктивному тлумаченні певними членами АМКУ законодавства України.

«Відповідно до вимог чинного законодавства Група «ТАС» ще в 2017 році офіційно звернулася до АМКУ із заявою про надання дозволу на концентрацію до моменту здійснення концентрації. Попри те, що законом передбачено максимальний строк розгляду заяви в 45 днів, АМКУ відкрив справу та затягнув процес розгляду питання на півтора року», — пояснюють в компанії.

Крім того зазначається, що посадовці АМКУ не врахували жодного пояснення Групи «ТАС» та прийняли рішення, виходячи виключно із власного суб’єктивного тлумачення норм законодавства про захист економічної конкуренції.

 «Безпрецедентним є також розмір штрафу – 55 мільйонів гривень, що становить більш ніж піврічний фонд оплати праці ПрАТ «Дніпрометиз» для понад 700 працівників», — додали в компанії.

В «ТАС» запевняють, що дане рішення АМКУ не вплине на поточну роботу ПрАТ «Дніпрометиз» та на плани щодо його подальшого розвитку.

Раніше повідомлялось, що Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував групу «ТАС» бізнесмена Сергія Тігіпка на 55 млн. грн. за порушення законодавства при придбанні заводу «Дніпрометиз» у російської компанії «Северсталь», яка перебувала в списку санкцій, та не надав дозвіл на угоду.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →