Власника «ТАС Агро» оштрафували на 55 млн грн за придбання російської компанії | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Власника «ТАС Агро» оштрафували на 55 млн грн за придбання російської компанії

Автор   /  26/04/2019  /  

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував групу «ТАС» бізнесмена Сергія Тігіпка на 55 млн. грн. за порушення законодавства при придбанні заводу «Дніпрометиз» у російської компанії «Северсталь», яка перебувала в списку санкцій, та не надав дозвіл на угоду. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв.

Читайте також, власник «ТАС Агро» купує бізнес-центр у Фірташа.

«Комітет розглянув питання щодо покупки Групою ТАС підприємства Дніпрометиз в підсанкційної «Сєверсталь». Було визнано, що зазначена транзакція була здійснена з порушенням законодавства про захист економічної конкуренції та санкційного законодавства. На відповідача — групу ТАС накладено штраф в розмірі 55 млн грн. Дозвіл не надано», — йдеться в повідомленні.

Довідково:

У 2008 р. шведська компанія Kinnevik и група «ТАС» створили невеликий агрохолдинг «РоАгро», із земельним банком 14 тис. га, який розширив земельний банк до 25 тис. га в 2010 году.

В 2011 р. шведська компанія вийшла з управління «РоАгро», і в цьому ж році, в групі «ТАС», з’явився ще один аграрний проект — «Тагрон».

Компанії розвивались паралельно аж до кінця 2013 р., коли власник, Сергій Тігіпко, прийняв рішення про об’єднання двох активів в один. На сьогодні «ТАС АГРО» — агрохолдинг із загальним земельним банком 88 тис. га, в Чернігівській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській та в Миколаївській областях.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →