Власнику «Кернела» дозволили купити елеватор у «Мрії» | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Власнику «Кернела» дозволили купити елеватор у «Мрії»

Автор   /  01/05/2019  /  

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл ТОВ «Фінансова компанія «Фідем» Андрія Веревського на придбання елеваторного комплексу у агрохолдингу «Мрія», який розташований у смт. Гусятин Тернопільської області. Про це повідомляє прес-служба відомства, передає Ліга Бізнес.

Читайте також, «Астарта» придбала елеватор за 143 млн грн, який належав агрохолдингу «Мрія» до банкрутства.

«Надано дозвіл ТОВ «Фінансова компанія «Фідем» на придбання у власність активів у вигляді цілісного майнового комплексу, що належить ТОВ «Мрія Центр», що забезпечить можливість здійснення господарської діяльності з первинної обробки та зберігання зернових і технічних культур на території Тернопільської області», — йдеться в повідомленні.

Довідково:

Андрій Веревський – власник українського агрохолдингу «Кернел» ( ТМ «Щедрий Дар», «Стожар», «Чумак Домашня», «Чумак Золота».)

Kernel Group (Кернел) — провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. Підприємство обробляє 550 тис. га землі в Україні. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

«Мрія Агрохолдинг» — українська агропромислова компанія, заснована в 1992 році .. Земельний банк — 165 тис.га, в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях.

05 листопада 2018 року Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) офіційно повідомили про завершення угоди купівлі-продажу більшості с/г активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, та компанії, що мають право оренди земельного банку.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →