Всеукраїнська Аграрна Рада просить Зеленського виключити зі списків партії «Слуга народу» лобіста українських олігархів | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Всеукраїнська Аграрна Рада просить Зеленського виключити зі списків партії «Слуга народу» лобіста українських олігархів

Автор   /  11/06/2019  /  

Заблоцький Мар’ян

Всеукраїнська Аграрна Рада(ВАР) закликає президента України Володимира Зеленського втрутитись у процес формування списків партії «Слуга народу» та виключити з неї Заблоцького Мар’яна Богдановича, який є лобістом українських олігархів. Про це повідомляє прес-служба ВАР.

Зазначається, що 9 червня, після з’їзду політичної партії «Слуга народу» були оприлюднені імена перших 100 кандидатів у її списку, де під №86 вказаний Заблоцький Мар’ян.

В об’єднанні ВАР вважають, що на фоні заяв Володимира Зеленського з приводу того, що в їхній партії мають бути лише нові обличчя, дана кандидатура викликає чимало запитань.

«Мар’ян Заблоцький – голова Громадської ради при Податковому комітеті ВР. Екс-голова цього комітету Віталій Хомутиннік — співвласник компаній «Кернел». Заблоцький є заступником  голови ГО «Українська аграрна асоціація», офіс якої довгий час розміщувався в приміщенні компанії «Кернел» і членами якої є підприємства компанії «Кернел». Також він – помічник народного депутата, члена аграрного комітету ВР Олексія Мушака, який у свою чергу доводиться родичем співвласника агрокорпорації «Кернел», екс-нардепа Андрія Веревського», — йдеться в повідомленні.

За даними асоціації, Заблоцький брав активну участь у лобіюванні «соєвих правок», а також входить до кола лобістів тютюнових компаній у парламенті.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →