Як Юрій Луценко подарував 1,2 млрд грн Бахматюку | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Як Юрій Луценко подарував 1,2 млрд грн Бахматюку

Автор   /  05/04/2019  /  

Генпрокурор Юрій Луценко змінив підслідність справи «VAB Банку» Олега Бахматюка та передав її слідчим поліції та підопічним прокурорам, повідомляє «Економічна правда»(ЕП).

Згідно матеріалів ЕП, у 2014 році Національний Банк України видав «VAB Банку», власником якого є Олег Бахматюк, мільярдний кредит на підтримку установи, проте, вкладники грошей не отримали — ними розпорядився власник банку. НАБУ знайшло кінці, але у справу втрутився генеральний прокурор України.

У лютому поточного року, генпрокурор Юрій Луценко змінив підслідність даної справи та передав її слідчим поліції та підопічним прокурорам.

Зазначається, що у корупційному злочині щодо втрати 1,2 млрд. грн підозрюється перший заступник голови Нацбанку. Згідно закону, розслідування корупції стосовно чиновників даного рівня — виняткова підслідність НАБУ.

У бюро вважають, що Юрій Луценко порушив статтю 216 КПК щодо підслідності і статті 36 КПК, яка забороняє передавати підслідні НАБУ справи іншим правоохоронцям.

Проте, в Генпрокуратурі так не вважають.

На запит ЕП у відомстві відповіли, що «притягнення особи до кримінальної відповідальності починається з моменту повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення».

Також, у генеральній прокуратурі зазначили, що інформація про «встановлений збиток у 1,2 мільярда» є не підтвердженою.

Довідково: Олег Бахматюк – український підприємець, власник агрохолдингів «Укрлендфармінг» та «Авангард».

В 2014 році Олег Бахматюк  зайняв 6-е місце в рейтингу «100 найбагатших людей України» (за версією журналу «Фокус») з статками — 2,676 млрд. дол. США.Вам також може сподобатись...

У західних регіонах України спостерігається стійке зростання врожайності сільгоспкультур — УЗА

Прочитайте більше →