Заморозки не вплинули на сходи посівів зернових культур — МінАПК | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Заморозки не вплинули на сходи посівів зернових культур — МінАПК

Автор   /  25/04/2019  /  

Заморозки, що спостерігалися протягом минулого тижня на території України, не позначилися на сходах посівів ранніх ярих та зернобобових культур.

Про це розповіла в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, передає Укрінформ.

“Зараз склались задовільні агрометеорологічні умови для росту та розвитку як озимих, так і ранніх ярих зернових та зернобобових культур, проведення сівби пізніх сільськогосподарських культур. Наявність заморозків, що спостерігалось у окремих районах, не було небезпечним для сходів ранніх ярих та зернобобових культур”, — поінформувала Трофімцева.

Крім того, в.о. міністра додала, що на переважній частині території країни протягом останнього тижня пройшли дощі різної інтенсивності, що суттєво покращило запаси вологи у ґрунті.

Трофімцева зазначила, що більш точні прогнози щодо стану сільськогосподарських культур можна буде зробити орієнтовно через місяць.

Як повідомлялось раніше, посівна кампанія у 2019 році розпочалася на місяць раніше, ніж у попередньому році. Станом на 22 квітня поточного року, українські аграрії провели сівбу ранніх ярих зернових та зернобобових культур на площі 2,1 млн га або 93% до прогнозу. Загалом, посівна площа с/г культур в усіх категоріях господарств України під урожай 2019 року очікується в межах 27,7 млн га або на рівні 2018 року.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →