Зеленський планує призначити співвласника одного з ахрохолдингів до «Укроборонпрому» | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Зеленський планує призначити співвласника одного з ахрохолдингів до «Укроборонпрому»

Автор   /  12/06/2019  /  

Екс-міністра економіки та співвласника агрохолдингу «Агрорегіон» Айвараса Абромавичуса планують призначити до наглядової ради державного концерну «Укроборонпром». Про це повідомляє видання The Page з посиланням на джерело близьке до Адміністрації президента.

Зазначається, що про призначення Абромавічуса за квотою президента планують оголосити в середу, 12 червня.

Читайте також: Що робить співласник агрохолдингу поруч з Зеленським? — Огляд преси.

Повідомлялось, що вже після інавгурації Володимира Зеленського, Абромавічус обговорював з командою президента своє майбутнє призначення. Найбільш привабливим місцем роботи для себе тоді він називав «державні підприємства та уряд».

Раніше Абромавічус заявляв, що державний концерн «Укроборонпром» потребує заміни менеджменту і виступив проти його ліквідації.

Довідково: Наглядова рада «Укроборонпрому» — вищий орган управління концерну. До його складу входять п’ять членів, три з яких призначаються за квотою президента, і ще два — від уряду. Члени наглядової ради призначаються на п’ять років і працюють на громадських засадах, проте, їхні повноваження можуть бути достроково припинені.

У повноваження наглядової ради «Укроборонпрому» входять затвердження стратегії розвитку, фінансових та інвестиційних планів і показників діяльності, контроль за використанням об’єктів держвласності концерну.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →