Агрохолдинг «МХП» не потребує дотацій від держави — Зеленський | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Агрохолдинг «МХП» не потребує дотацій від держави — Зеленський

Автор   /  18/07/2019  /  

Президент України Володимир Зеленський вважає, що агрохолдинг «Миронівський Хлібопродукт» Юрія Косюка не потребує дотацій від держави та пропонує це перевірити. Про це він заявив сьогодні, 18 липня, на засіданні Нацради з питань антикорупційної політики, передає Зерновик.

Зеленський нагадав, що одному з найбільших холдингів України «МХП» з держбюджету виділено майже 2,5 млрд. грн. дотацій.

«Насправді він не потребує держпідтримки, тому що має надприбутки і щорічно виплачує величезні дивіденди своїм акціонерам», — заявив він.

У зв’язку з цим, президент звернувся до правоохоронців з проханням порівняти суми держдопомоги і дивідендів.

«Я хотів би звернутися до наших правоохоронних органів, до антикорупційних органів. А давайте перевіримо, якщо у нас є така інформація, суму цієї бюджетної допомоги і суму дивідендів, і порівняємо — може, і однакові цифри отримаємо. Дуже цікава статистика», — наголосив глава держави.

Довідково: В 2018 компанії Косюка, отримали найбільше дотацій з державного бюджету — близько 970 млн грн, а в 2017 році — 1,4 млрд грн.

Про компанію:

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) — одна з провідних український агропромислових компаній, найбільший виробник курятини в Україні. Заснована в 1998 році Юрієм Косюк. Види діяльності підприємства: рослинництво, птахівництво, супутнє виробництво, інші с / г операції. Земельний банк МХП — 370 тис. га.

Чистий прибуток агрохолдингу в 2017 році склала 230 млн. доларів.

Миронівський хлібопродукт — перша українська агропромислова компанія, акції якої котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →