Група компаній Прометей придбає «розумний» елеватор | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Без рубрики  > 

Група компаній Прометей придбає «розумний» елеватор

Автор   /  14/06/2019  /  

Елеваторну мережу групи компаній «Прометей» поповнить «розумний» об’єкт, заявив голова правління ГК «Прометей» Рафаель Гороян, передає прес-служба підприємства.

Читайте також: Український зернотрейдер з Миколаєва збільшив земельний банк в 5 разів.

За його словами, залучення людей в роботі елеватора буде мінімальним.

 «Компанія стабільно розвивається. Інвестиційні проекти у нас йдуть дуже повільно, але планомірно. Поки не можемо відкрито говорити про це, тому що угода ще повністю не закрита. Але незабаром в нашій системі з’явиться на 100% готовий до роботи металевий силосний елеватор з новітньою технологією», — прокоментував керівник.

Крім того, Гороян зазначив, що наступний етап розвитку компанії — це будівництво нових елеваторів силосного типу в регіонах, де вони потрібні, де компанія керує ринком і має потужну клієнтську базу. А в довгострокових планах холдингу — збільшення елеваторних потужностей до 2 млн. тонн одноразового зберігання зернових.

Про компанію:

Група компаній “Прометей” заснована в 1994 році Рафаелем Горояном. Компанія володіє мережею елеваторів в різних частинах України – Миколаївській, Кіровоградській, Хмельницькій, Запорізькій і Київській областях, а також сучасним автопарком зерновозів і сертифікованими лабораторіями.

До групи компаній входять: ТОВ  «Зерноторгова компанія Прометей», ТОВ “Прометей — Елеватор”,  ТОВ “Виробнича компанія «Прометей».Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →