Український дистриб'ютор насіння та засобів захисту рослин купує завод в PepsiCo | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Без рубрики  > 

Український дистриб’ютор насіння та засобів захисту рослин купує завод в PepsiCo

Автор   /  29/06/2019  /  

Дистриб’ютор насіння та засобів захисту рослин, науково-виробнича компанія «Агросвіт» купує  Харківський молочний комбінат, що належить ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна» (входить у «PepsiСo Україна»), про це йдеться в повідомленні Антимонопольного комітету України (АМКУ), передає AgroTimes.

Відомо, що ТОВ «Харківський молочний комбінат» не здійснює господарської діяльності, планує виробляти питне молоко, вершкове масло і кисломолочні продукти.

Крім того, в тексті рішення АМКУ йдеться про те, що Харківський молочний комбінат пов’язаний відносинами контролю із суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність з розведення ВРХ молочних порід, надання послуг складського зберігання сільгосппродукції, надання послуг оренди та лізингу вантажних транспортних засобів, вирощування зернових і технічних культур, виробництва цукру.

«Процес продажу Харківського молочного заводу і його передання новому власнику наразі перебуває на завершальному етапі», — повідомляють в «PepsiCo Украіна».

Довідково:

Науково-виробнича фірма «Агросвіт» була створена в 1996 році. Основна діяльність компанії — продаж високоякісного посівного матеріалу, засобів захисту рослин та добрив як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

Наразі, «Агросвіт» — є офіційним дистриб’ютором провідних світових компаній в цих галузях: Сингента, БАСФ, Байєр, Доу Агро Сайенсіс, Дюпон, Монсанто, Кеминова, Маїсадур та ін. Крім того, компанія ексклюзивно представляє на території України турецьку насіннєву компанію «Май Сід», та європейського виробника мікродобрив — французьку компанію «Агронутрісьон»

Земельний банк становить 6 тис. га.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →